Savna za dva v termah Zreče

Savna za dva so izjemna ponudba terme Zreče nudijo vsem obiskovalcem.

Ponudba savna za dva je umeščena v čudovito naravno okolje , ki navduši že ob prihodu. Zreče so kraj z dolgoletno tradicijo bivanja, o pradavnih prebivalcih teh krajev govorijo številna arheološka izkopavanja. Temelje zdraviliškemu turizmu so postavili že Rimljan, ki so v bližini našli zdravilni vodni vir. Sodobna ponudba zdraviliškega turizma je novejšega datuma, pisati se začne v sedemdesetih letih dvajsetega stoletja. Osnova zdraviliške dejavnosti je zdravilna voda, ki na dan privre pri blagodejnih petintridesetih stopinjah Celzija z . Bogastvo kalcijeve-magnezijeve-hidrogenkarbonatne zdravilne vode je na voljo v raznih terapijah, skupna vodna površina termalnega parka obsega tisoč šesto kvadratnih metrov površine.

Leta tisoč devetsto oseminsedemdeset se zgodba začne z izgradnjo prvega bazena, savna za dva je ponudba novejšega datuma. Zdraviliško športno rekreacijski center je znan po akratotermalni vodi, ki se ji skladno z zahtevami spreminja temperaturo. Poleg zdravilne vode zdravilišče slovi po oblogah naravnega blata bentonita, učinke pa pospešuje tudi zmerno sredogorsko podnebje. Zdravilišče je v bližnji in daljni okolici znano po zdravljenju revmatičnih obolenj, bolezni srca in ožilja, nevroloških boleznih, dihalnih organov, sečil in poškodb lokomotornega sistema. Ponudba savna za dva je dodana vrednost zdravilišča, saj so njeni učinki dostopni vsem. Posebnost je tudi zasnova arhitekture v pristnem domačem pohorskem slogu, naravo in kulturo okolja pa izkoriščajo tudi v terapevtske namene. Tako med drugim mnogim savna za dva ostane v spominu zaradi blagodejnega vonja pohorskih zelišč ter arhitekture pohorskega lesa in kamna. Ponudba savn je popolna, saj so na voljo vse klasične oblike. To je finska, parna ter infrardeča savna za dva. Razlike med njimi so namenoma ustvarjene za doseganje različnih učinkov. Katere učinke si najbolj želimo moramo vedeti, za informacije pa je zdravilišče vedno na voljo.

Savna za dva je ponudba, ki zagotavlja zdravju koristno razvajanje v Termah Zreče.

http://www.terme-zrece.eu/si/zdravje-in-wellness/wellness/savna-vas

 

Similar Posts:

Author Image
admin