Nasveti pri nakupu prenosnega agregata

Nasveti pri nakupu prenosnega agregata

Tukaj je nekaj kratkih nasvetov, ki jim lahko sledite pri nakupu prenosnega agregata:

 • Ne kupujte prenosnega agregata, če so vaše potrebe po električni energiji višje od 10.000 vatov.
 • Preden kupite model, primerjajte ceno razpoložljivih alternativ.
 • Iščite večji rezervoar za gorivo.
 • Ker ga boste nosili okoli, izberite lažji model.
 • Če želite uporabljati agregat v stanovanjskem območju, poiščite model, ki vključuje dušilec za zmanjševanje hrupa motorja. Verjemite mi, ne želite razjeziti sosedov!

Harbor Freight Predator 2000

Predator 2000 generator je najnovejši model priljubljene serije »Predator« podjetja Harbor Freight. Agregati »Predator« so bili že vrsto let proizvedeni po istem kopitu. Čeprav je model podedoval nekatere lastnosti njegovih predhodnikov, kot je visoka vzdržljivost, je revolucioniral linijo s svojimi lastnimi lastnostmi, kot sta priročna prenosljivost in učinkovitejša poraba goriva.
V ta model sem se zaljubil, ker je imel vse, kar sem iskal. Je enostaven za uporabo in prenašanje, poleg tega pa zagotavlja ravno toliko moči, da pokrije vse moje potrebe med kratkimi kampiranji in vožnjo z avtoprikolico. Lahko ga tudi uporabite na vašem čolnu, če radi hodite na ribolov. Prav tako je primeren za napajanje manjših električnih orodij. Vendar pa tega modela ne bi priporočal, če boste ostali zunaj dalj časa. Ima omejeno zmogljivost za proizvodnjo električne energije, zato zagotovo ni primeren za ljudi, ki potrebujejo ogromne količine električne energije.

Pozitivne lastnosti:

 • Lahka teža, zaradi česar je primeren za potovanja. Ima ročaj za prenašanje.
 • Trpežna oblika.
 • Enostavna uporaba.
 • Enostaven za vzdrževanje.
 • Moč se lahko podvoji z vzporedno povezavo z drugim modelom.

Negativne lastnosti

 • Počasni postopek zagona.
 • Majhen rezervoar za gorivo.
 • Nizko napajanje. Primeren samo za polnjenje manjših aparatov.

Če želite delo opraviti profesionalno a ne želite v ta namen kupiti profesionalnega orodja, je za vas storitev izposoja orodja idealna rešitev. Preberi več …

Similar Posts:

Posted in Dom
Author Image
admin